Ogłoszenia i inne informacje


      
25.12.2014 Uwaga telekonsultanci!
W związku ze zmianą artykułu 172 Prawa Telekomunikacyjnego od dnia 25 grudnia 2014r. oświadczamy że nie wyrażamy zgody na połączenia od telekonsultantów i otrzymywafnie jakichkolwiek ofert drogą telefoniczną.


01.06.2013 Teraz rozliczamy również akcyzę!
Szanowni Klienci. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzeb, poszerzyliśmy zakres działania naszego biura o rozliczenia podatku akcyzowego ( nabywania wyrobów akcyzowych z zawieszoną akcyzą, oraz nabywania wyrobów akcyzowych z zapłaconą akcyzą). W ramach usługi obliczamy podatek akcyzowy, prowadzimy elektroniczną wymianę dokumetnów z Urzędem celnym, oraz składamy w imieniu klienta wszyskie deklaracje w podatku akcyzowym. Pomagamy również przejść calą zmudną i długotrwałą procedurę rejestracji tzw. zarejestrowanego odbiorcy nabywającego wyroby akcyzowe. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


03.01.2013 Nowy cennik
Z dniem 3.01.2013 wprowadzamy nowy cennik obsługi ksiegowej. Do tej decyzji zmusili nas ustawodawcy i nowe przepisy podatkowe. Od Nowego Roku, faktury niezapłacone po upływie 30 dni od terminu płatności trzeba wyłączać z kosztów uzyskania przychodów, a po 150dniach z VAT. To dla nas dodatkowe obowiązki - (monitorowanie zapłat do każdej faktury), których do tej pory nie było, co oznacza konieczność poświęcenia znacznie większej ilosci pracy i czasu na kompleksową obsługę Państwa firmy.


05.11.2012
Na skutek nasilających się oszustw nieuczciwych telekonsulatntów traktujących ewentualną "zgode na przesłanie swojej oferty" jako "zawarcie umowy przez telefon" niniejszym informujemy, że w naszej firmie nie zawieramy żadnych umów drogą telefoniczną. Jedyną akceptowaną przez nas formą zawarcia umowy jest forma pisemna. Zastrzegamy sobie również prawo do nagrywania rozmów z przedstawicielami handlowymi i telekonsultantami oraz przechowywania ich dla celów dowodowych.
---------------------