Dane kontaktowe:

Tel: +48 516 483 596
Tel. +48 12 346 24 19 (Stacjonarny)
Fax: +48 12 345 05 28

E-mail: biurobplus@gmail.com


W związku ze zmianą artykułu 172 Prawa Telekomunikacyjnego od dnia 25 grudnia 2014r. oświadczamy że nie wyrażamy zgody na połączenia od telekonsultantów i otrzymywafnie ofert drogą telefoniczną.

Prosimy także o nie telefonowanie podmiotów wyłączonych spod działania tej ustawy tzn banków z ofertami kredytów lub kont bankowych oraz operatorów komórkowych.


Informujemy, również, że w naszej firmie nie akceptujemy żadnych umów dotyczących płatnych usług zawieranych drogą telefoniczną poprzez słowne wyrażenie zgody na warunki umowy lub regulaminu. Jedyną akceptowalną przez nas formą zawarcia takiej umowy jest potwierdzenie warunków umowy / regulaminu przez właściciela firmy + pieczątka firmowa.
Pracownicy nie są uprawnieni do zawierania umów.

Wszelkie oferty prosimy przysyłać tyko na podany wyżej adres mailowy. Adresy biura i pracowników w domenie biznesplus.com.pl są przeznaczone WYŁĄCZNIE do kontaktu z naszymi klientami i nie wyrażamy zgody na otrzymywanie na te adresy niezamawianych informacji handlowych ani na umieszczanie ich w jakichkolwiek bazach marketingowych. Do tych celów służy adres podany wyżej.